Özgeçmiş


Gazi Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. 1991 Yılında düzenlenen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik sınavını Türkiye 1. olarak ve sınavla ilk meslek mensubu olarak kazanmıştır. 1995 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Finansman ana bilim dalında yüksek lisans yapmıştır. 2008 yılında Yeminli Mali müşavir olan Öğüt, Mesleki Faaliyetlerim sırasında birçok eğitim seminerlerine sempozyum ve panellere katılmıştır.

2015 yılında Güncel Group bünyesine katılan Kemal Öğüt, hizmet ve danışmanlık firmalarına, ithalatçı ve ihracatçı medikal firmalarına, inşaat şirketlerine, uluslararası nakliye ve hava nakliye firmalarına, yabancı sermayeli kuruluşlara, Serbest Bölge firmalarına, Uluslararası kuruluşlara hizmet veren taşeron firmalara ve ihaleli iş yapan firmalara danışmanlık ve muhasebe hizmetleri vermiştir

Ayrıca, Yüce Divan, Ticaret Mahkemesi, Vergi ve İdare Mahkemelerinde görülen davalarda-ihtilaflarda başarıyla danışmanlık, müşavirlik yapmıştır. Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi unvanına haiz olan Kemal, İngilizce bilmektedir.

Kemal Öğüt

Kemal Öğüt

Yönetim Kurulu Üyesi - Partner - Sorumlu Denetçi - YMM

E-bülten

Bizden haberder olmak için lütfen kaydolun.