Dışarıdan Destek ve Danışmanlık Hizmetleri

Dışarıdan Destek ve Danışmanlık Hizmetleri


Mali Hukuk Danışmanlığı

Güncel Group ticari işletmeleri ilgilendiren her konuda yasal destek ve danışmanlık hizmetleri sunmakta, müşterilerini düzenli olarak yayınladığı genelgelerle; iş dünyasını ilgilendiren her türlü mevzuatta meydana gelen değişiklikler hakkında en kısa zamanda bilgilendirmektedir. Sirkülerlerimiz esas olarak aşağıdaki alanları içermektedir.

  • Vergi mevzuatı ve muhasebe standartları.
  • Ticaret Kanunu.
  • İş ve sosyal sigorta mevzuatı.
  • Yabancı sermaye mevzuatı.
  • Yatırımları teşvik mevzuatı.

Kurumsal Finansal İşlemleri

Güncel Group; iş ortaklarının yapmayı planladıkları projelerde ve geliştirmek istedikleri işlemlerde, kurumsal finans kuruluşlarıyla iletişim kurmaları konusunda destek olmaktadır.

Portföy Yönetim İşlemleri

İş ortaklarımızla portföy yönetim şirketleri arasında köprü oluşturarak, yapılacak işlemlerle ilgili kârlı ve verimli sonuçlar almaları konusunda destek olmak hizmetlerimiz arasındadır.

Şirketlerde Suistimal İncemeleri

Sektörümüzde, globalleşmenin de etkisiyle sürekli değişen mevzuatın takibi büyük önem kazanmaktadır. Uygulamalardaki değişikliklerin yeterince takip edilememesi veya bazı suiniyetli şahısların yaptıkları yanlışlıkların tespiti, irdelenmesi, raporlanması ve işlemlerin yasal bir zemine oturtulması aşamasında Güncel Group, yasal mevzuat konusunda yetkinleşmiş personeli ile iş ortaklarına hizmet vermektedir.


Teklif İste


Şirket / Kurum (*)

Ad Soyad (*)

Ünvan (*)

E-posta (*)

Telefon

Teklif Konusu

Açıklama

(*) Doldurulması zorunlu alanlar.

E-bülten

Bizden haberder olmak için lütfen kaydolun.