Kurumsal

Kurumsal


Güncel Group kurulduğu 1998 yılından beri müşterilerine nitelikli ve kaliteli bağımsız denetim, muhasebe, vergi ve mali danışmanlık sunmaktadır.

Günümüz global dünyasının ortaya çıkardığı ekonomik koşullarda; şirketlerin gerek ulusal gerekse uluslararası piyasalarda rekabet üstünlüğü sağlamaları ve kârlılıklarını azami kılmaları için kurumsal yapılarını oluşturmaları, faaliyetlerinde şeffaflık ve sürdürülebilirliği sağlamaları gerekmektedir.

Güncel Group, iş hayatının her alanında uzman kadrosu ve tecrübesiyle, hızla değişen yerel ve global koşullarda müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve uygun çözümler bulmakta ve ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmaları için gerekli rehberlik hizmetini vermektedir.

Güncel Group, hizmetlerini konularında uzman üç firma vasıtasıyla sunmaktadır.

  • GÜNCEL SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LTD.ŞTİ
  • GÜNCEL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LTD.ŞTİ.
  • GÜNCEL BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM A.Ş.

Hedefimiz; sektörde lider bir kuruluş olarak kurumsal kültürümüzü ve değerlerimizi sürdürmek ve geliştirmek; müşterilerimize çözüm odaklı, nitelikli ve kaliteli hizmetler sunmaktır.

Müşteri bilgilerinin güvenliğine büyük önem veren Güncel Group, bilgi güvenliği yönetim sistemlerine ilişkin uluslararası standart olan ISO 27001:2015 belgesine sahiptir. Güncel Group denetim, vergi ve danışmanlık sektöründe bu belgeye sahip sayılı şirketlerden birisi olma özelliğine sahiptir.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilir olmasını olumsuz yönde etkileyecek iç ve dış tehditlere karşı önlemlerin alınması ve alınan önlemlerin işlerliğinin düzenli olarak denetlenmesi esasına dayanan bir belgelendirme sistemidir.