İnşaat ve Taahhüt Sektörü

İnşaat ve Taahhüt Sektörü


İnşaat ve taahhüt sektörü; iç dinamikleri itibariyle birçok yan sektörü destekleyen ve ülke ekonomik büyümelerinde de en önemli kaldıraç etkisi gösteren sektörlerin başında gelmektedir.

İnşaat ve taahhüt sektörü artık sadece üst yapının üretimi olarak algılanmamaktadır. Yapılan yapıların ülke ekonomisine katkısı, çevreye duyarlı olması, sosyal duyarlılık taşıyan, çevre ve insana dost yapılar olması gerekmektedir.

Ülkemizde tamamen ulusal sermayeye dayanan Türk inşaat ve taahhüt sektörü; birbirine bağlı yüzlerce sektörü ve meslek dalını ilgilendirmesi sebebiyle, ülkemiz için lokomotif sektör olma özelliğindedir.

Ülkemizdeki inşaat firmalarının; ulusal ve uluslararası piyasada kendini kanıtlamış, büyük deneyim ve potansiyele sahip şirketlerle birlikte ulusal ve uluslararası piyasada daha fazla yer edinebilmek için değişen mevzuata uyum sağlayabilmeleri, şeffaf ve hesap verilebilir olmaları gerekmektedir.

Güncel Group; iş ortaklarının değişen mevzuata uyum sağlamaları, güncel gelişmelerin farkında olmaları ve rekabetçi piyasada bir adım önde olmaları için denetim, danışmanlık ve vergi hizmetlerini sunmaktadır.

Diğer Sektörler


E-bülten

Bizden haberder olmak için lütfen kaydolun.