LUC00795.jpg

Kurumsal

Biz Günceliz!

Güncel Group kurulduğu 1998 yılından bu yana iş ortaklarına Denetim, Danışmanlık, Vergi, Muhasebe ve Mali konularda çözüm önerileri ile kaliteli ve nitelikli hizmetler sunmaktadır.

 

Mesleki deneyimimizi, saygınlık ve görev bilinci içinde yenilikçi bir anlayışla sürdürüyor olmamız; bize yıllardır farklı kazanımlar olarak geri dönmüştür.

Güncel Group, 2013 yılında merkezi Fransa’da bulunan denetim şirketi Groupe Laviale Sohaco ile stratejik iş birliği anlaşması imzalamıştır. Türkiye’de ve Fransa’da GÜNCEL GROUP & GROUPE LAVIALE SOHACA olarak müşterek çalışmalarımız vardır. Bu iş birliği anlaşması ile özellikle Türk Cumhuriyetleri’nde,

Kuzey Afrika ülkelerinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde açılımlar yapmayı planlamaktayız.

Güncel Group’un başından beri tek amacı, kurumsal kültürümüzle yarattığımız değerlere sahip çıkarak ve onları geliştirerek sektörde lider bir kuruluş haline gelmektir.

 

Bu hedefimizi gerçekleştirirken önceliğimiz; müşterilerimize çözüm odaklı ve kaliteli hizmetler sunarak rakiplerinin bir adım önünde olmaları için gereken desteği vermek, onlar adına ortaya çıkan fırsatları değerlendirmek ve bu imkânlardan yararlanmalarını sağlamaktır.

 

Geldiğimiz bu noktada kurum kültürümüzden ve değerlerimizden ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz. Ancak bunu yaparken hukukun üstünlüğü, mesleki dürüstlük ve objektiflik ilkelerini, devletin ve mükelleflerin haklarını birlikte gözeteceğiz.

 

Yılmaz Sezer

Yönetim Kurulu Başkanı